Medaile pro soutěž v judu v Opavě

Sportovní medaile z MCC Metal Casts putují k závodníkům z celého světa. Jednou z posledních realizací tohoto typu jsou medaile pro soutěž v judu, která se konala v české Opavě.

Výroba medailí na míru judo realizace MCC Metal Casts

Pokud máte zájem o vlastní medaili, vyplňte nabídkový formulář – ozveme se vám do jednoho pracovního dne.

Judo je bojové umění pocházející z Japonska, jehož kořeny lze hledat v umění sebeobrany „jū-jutsu“. Toto, relativně mladé, bojové umění, které bylo vytvořeno koncem 19. století Jigorem Kanem (1860-1938), je oceňováne mimo jiné za kombinaci tělesného cvičení se sebeobranou a vytvářením morálních postojů. I když mělo judo zpočátku problémy prorazit do širšího povědomí amatérů bojových umění, dnes se tento sport provozuje po celém světě. Jedním z klubů je TJ Slezan Opava – klient, pro kterého jsme měli možnost vyrobit medaile pro soutěž v judu “Slezský pohár 2022”.

Zkontrolujte také:  Medaile pro hasičskou soutěž „Jizerská liga”

TJ Slezan Opava je jediným oddílem juda v české Opavě s více než 50letou historií. Hráči, kteří v klubu trénují nebo trénovali, mají na svém kontě mnoho velkolepých úspěchů – jak v České republice, tak na mezinárodních soutěžích. V současné době v klubu trénujou především děti a mládež od 4 do 23 let.

Medaile, které jsme měli možnost vyrobit, jely na 30. edici soutěže SLEZSKÝ POHÁR – již klasického Opavského Slezského Poháru v Judu. Soutěž pořádanou naším klientem se zúčastnilo přes 400 soutěžících ze 3 zemí – Rakouska, Slovenska a České republiky. Reprezentovali téměř 40 judo klubů.

Medaile na zakázku pro soutěž judo v Opavě realizace

Medaile pro Slezský pohár 2022 – projekt

Na přání klienta jsme připravili klasické dvourozměrné medaile. Návrh byl doplněn prolamováním – výřezy, a to jak na okrajích odlitků, tak uvnitř nich.

Projekt zahrnuje prvky charakteristické pro japonskou kulturu i samotné judo. Ústředním prvkem vzoru je obrázek Jigorō Kanō – mistra a tvůrce juda. Druhým je Torii (pro Japonce symbolická brána vedoucí do posvátné oblasti nebo míst) – brána s charakteristickou podobou. Na pozadí je také název „jūdō“ napsaný v kanji. Kromě prvků vztahujících se k bojovým uměním a kultuře byly součástí projektu také nápisy – název akce a judo klubu pořádajícího soutěž.

Zkontrolujte také:  Hokejové medaile pro klub Piráti Chomutov

Vzor medailí byl vytvořen technikou 2D. Umožňuje vytvářet jednoduché a čitelné projekty. Medaile byly vyrobeny ve třech barvách – zlaté, stříbrné a bronzové – v antických odstínech, díky kterým bylo možné vyniknout hloubku vzoru. Konvexní části odlitku se po vyleštění zářily zvolenou základní barvou, přičemž v prohlubních zůstala jeho tmavší kontrastní vrstva zvyšující čitelnost designu.

Hotové odlitky byly zavěšeny na potištěných stuhách speciálně vytvořených pro tuto akci. Jejich design byl sladěn se vzorem medailí. Stuhy byly k odlitkům přišívány ručně, takže se po pásce nepohybovaly a vždy zůstávaly na pevném místě.

Medaile na soutěž judo od výrobce MCC Metal Casts

Medaile pro soutěže bojových umění

Naše slévárna se specializuje na výrobu sportovních medailí a jiných trofejí pro soutěže bojových umění a jiné sportovní akce. Díky vlastní, vyspělé výrobní lince a zkušenému týmu jsme schopni našim klientům nabídnout unikátní designy plně šité na míru jejich požadavkům. Všechny naše odlitky vyrábíme od začátku, na zakázku. Jsme schopni přizpůsobit požadavkům našich klientů detaily jako je velikost a tloušťka, jejich tvar, barva nebo prvky tvořící vzor. Odlitky lze navrhovat jednou ze dvou technik – 2D nebo 3D. Na zvláštní přání jsme schopni je pokrýt dalšími barvami pomocí odolných smaltů. Naši klienti mohou své objednávky doplnit o doplňky – vybrat si personalizované stuhy, odlitky umístit do elegantního plastového nebo dřevěného pouzdra a připevnit na ně gravírovanou destičku.

Zkontrolujte také:  Bitva Libušín - medaile pro rytířské soutěže

Když se rozhodnete spolupracovat s naší společností, nepotřebujete mít projekt. Stačí si připravit základní materiály – texty, čísla, grafické soubory nebo nám představit samotný nápad. O zbytek se postará kvalifikovaný tým grafiků MCC Metal Casts. Zdarma Vám zpracujeme projekt s vizualizací.

MCC METAL CASTS – Výrobce sportovních medailí a trofejí

Každoročně realizujeme tisíce zakázek pro klienty z Polska a celého světa. Spolupracujeme mj. s Polským Atletickým Svazem, Polským Svazem Kanoistů, Polským Svazem Rychlobruslení a od roku 2022 také s Polským Svazem Plavání. Naše odlitky se dostávají i k dalším, větším či menším pořadatelům sportovních soutěží. Mezi naše klienty patří také zástupci uniformovaných služeb, místních a národních úřadů, sportovních klubů, hudebních skupin, firem, organizací i soukromých osob.

Naše nabídka je dostupná pro velké i menší zákazníky – objednávky realizujeme již od 30 kusů. Vyznačujeme se také krátkou dobou výroby – dokonce i 14 pracovních dnů od momentu stanovení všech detailů. Chcete vědět více? Prohlédněte si naši nabídku sportovních trofejí.

Pokud máte zájem o vlastní medaili, vyplňte nabídkový formulář.

Podívejte se na naše další projekty
Medaile na zákazku pro soutež Jizerská liga
Medaile na zákazku pro akce Bitva Libušín
Výroba medailí na míru pro akce GB Brno
Naše produkce
Složení tří sportovních medailí, vyrobených na míru společností MCC Medals

Športové medaile

Složení tří příležitostných medailí

Pamětní medaile

Složení tří sportovních medailí, vyrobených na míru společností MCC Medals

Výroba medailí na míru