Překážkový závod pro děti – sportovní medaile

Běhy OCR, běhy s překážkami a takzvaný survivalový běh je jeden z posledních sportovních trendů. Také nejmladší sportovní nadšenci jsou stále více povzbuzováni k účasti na tomto typu aktivity. Příkladem akce zaměřené na děti je překážkový závod, který se uskuteční v září na Olympijském stadionu v Kutné Hoře v České republice. Jeho účastníkům bude od 4 do 14 let a za medaile, které za účast obdrží, odpovídá naše slévárna.

Koudelníkův Závod - Medaile na míru

Pokud máte zájem o vlastní medaili, vyplňte nabídkový formulář – ozveme se vám do jednoho pracovního dne.

Koudelníkův závod, jak se akce jmenuje, je překážkový běh, který se uskuteční na Olympijském stadionu v Kutné Hoře. Běhu se mohou zúčastnit pouze děti ve věku od 4 do 14 let. Rozděleni budou do věkových kategorií, pro které organizátoři naplánovali různé délky trasy a také náročnosti přizpůsobené překážce. Koudelníkův závod je akce pořádaná zkušenými OCR běžci z klubu Olympia Spartan Training Kutná Hora.

Zkontrolujte také:  Bitva Libušín - medaile pro rytířské soutěže

Klub byl založen v roce 2017 a založil ho slavný český hráč Michal Pavlík. Velký zájem o členství, přilákání místních hvězd – včetně mistra ČR v OCR Tomáše Tvrdíka nebo elitního sparťana Jakuba Vrbenskiho – způsobilo, že se klub začal dynamicky rozvíjet. Jedním z projektů Olympia Spartan Training Kutná Hora je překážkový závod pro děti „Koudelníkův závod“. První ročník se konal v roce 2020 a další soutěž je plánována na 4. září 2022. Naše slévárna měla to potěšení vyrobit medaile, které budou uděleny mladým nadšencům překážkového běhu.

Koudelníkův závod – návrh medaili

Pro našeho klienta jsme vyrobili dva návrhy – 400 obdélníkových bronzových medailí a 18 kulatých medailí (6 zlatých, 6 stříbrných a 6 bronzových). Medaile se vyznačují jednoduchým designem. Vzor tvoří logo s názvem soutěže, datem a ozdobnými ornamenty. Vzor medailí byl navržen pomocí 2D techniky, která je ideální pro jednoduché projekty. To, co se vyznačuje medaile pro běh s překážkami pro děti, jsou prolamované výřezy v interiéru odlitků. Najdeme je jak na obdélníkových, tak kulatých medailích.

Zkontrolujte také:  Hokejové medaile pro klub Piráti Chomutov

Velké kulaté medaile byly vyrobeny ve třech barvách odpovídajících pozicím na pódiu. Organizátoři událostí plánují dát je nejlepším dětem z každé věkové kategorie. Všichni ostatní účastníci, kteří běh dokončí, bez ohledu na výsledek, obdrží hnědé obdélníkové medaile připravené naší slévárnou. K těmto medailím organizátoři objednali i stuhy na míru s personalizovaným potiskem, s názvem akce a heslem „DOKONČENO!“. Stuhy byly k medailím přišity ručně, díky čemuž je šev přesný a „kotouče“ se neposouvají po stuze a zůstávají stále na stejném místě.

Medaile pro děti z MCC Metal Casts

Naše slévárna se specializuje na výrobu sportovních medailí pro akce pro děti i dospělé sportovce. Spolupracujeme s předními organizátory sportovních soutěží v Polsku i v zahraničí. Naším partnerem je mj. Polský Atletický Svaz, Polský Svaz Kanoistů a Polský Svaz Plavání.

Veškeré odlitky jsou vyráběny na zakázku, v souladu s vizí či záměrem prezentovaným klientem. V případě absence nápadu můžeme navrhnout i vlastní, originální vizi, vytvořenou na základě zaslaných informací.

Klienti MCC Metal Casts mohou počítat s podporou našich zaměstnanců v každé fázi plnění objednávky. Poradíme vám nejlepší řešení šité na míru konkrétní situaci – jak cenou, typem výrobku, tak i jeho finálním vzhledem.

Když spolupracujete s MCC Metal Casts, nemusíte se starat ani o projekt. Naši zákazníci se mohou spolehnout na bezplatný vzor vytvořený na základě zaslaných materiálů – texty, grafika, čísla, náčrt – spolu s vizualizací, která jim umožní vidět hotový odlitek před zahájením výroby. Díky tomuto řešení budete mít jistotu, že objednané odlitky splní všechna očekávání.

Naše výrobní minimum je pouze 30 kusů, díky čemuž mohou služeb slévárny MCC Metal Casts využít pořadatelé větších i menších akcí. Doba plnění zakázky je cca 14 pracovních dnů od okamžiku stanovení všech detailů a schválení zpracovaného projektu.

Zkontrolujte také:  Smaltované medaile k 30. výročí společnosti JV INTERIÉR – PROFESIONÁL

MCC Metal Casts – polská kvalita odlitků

Jsme polský výrobce odlitků na zakázku. Vlastní, vyspělá výrobní linka a zkušený tým nám umožňují plnit zakázky při zachování nejvyšší kvality výrobků.

Ročně vyrábíme tisíce odlitků pro zákazníky z Polska a celého světa. Máme za sebou projekty pro zástupce úřadů, uniformovaných služeb, sportovních klubů, hudebních skupin, nevládních organizací, zástupců světa vědy, organizátorů soutěží, místních i mezinárodních společností i individuálních klientů.

Nabídka MCC Metal Casts kromě sportovních medailí zahrnuje také sošky pro hráče, příležitostné medaile, pamětní mince, vojenské mince, vojenské známky, řády, vyznamenání a kovové reklamní pomůcky – odznaky a klíčenky.

Přidejte se ke skupině spokojených zákazníků slévárny MCC Metal Casts! Seznamte se s nabídkou dostupnou na webu nebo nás kontaktujte pomocí jednoduchého formuláře.

Pokud máte zájem o vlastní medaili, vyplňte nabídkový formulář.

Podívejte se na naše další projekty
Medaile na zákazku pro soutež Jizerská liga
Medaile na zákazku pro akce Bitva Libušín
Výroba medailí na míru pro akce GB Brno
Naše produkce
Složení tří sportovních medailí, vyrobených na míru společností MCC Medals

Športové medaile

Složení tří příležitostných medailí

Pamětní medaile

Složení tří sportovních medailí, vyrobených na míru společností MCC Medals

Výroba medailí na míru