GP Brno – 2D medaile pro cyklistické závody

Cyklistika je sport, který je populární po celém světě. Většina z nás zná hlavně jeho pouliční verzi, a to díky takovým akcím jako Tour de France, Vuelta a España nebo Giro d’Italia. Na víceetapové a mnohakilometrové závody je jistě radost se dívat. Ti, kdo hledají intenzivnější emoce a rychlé, náhlé zvraty, by se však měli zajímat o dráhovou cyklistiku. Naše společnost měla to potěšení vyrábět medaile pro závodníky, kteří se zúčastnili cyklistického závodu pořádaného DuklaBrnoSprint v rámci GP Brno, který se konal koncem června na trati v Brně.

GP Brno - Medaile na míru

Pokud máte zájem o vlastní medaili, vyplňte nabídkový formulář – ozveme se vám do jednoho pracovního dne.

Na rozdíl od silničních závodních tras si fanoušci dráhové cyklistiky nemohou stěžovat na nedostatek emocí a vleklou konkurenci. Cyklistická trať, nazývaná také veledromem, má totiž podle současných oficiálních standardů pouze 250 metrů délky. Tvar je podobný atletické dráze, ale silně nakloněná v zatáčkách umožňuje nejen vyvinout závratné rychlosti až 70 km/h, ale také je udržet po celou dobu závodu. Co se závodění týče, ani zde si na nudu stěžovat nemůžete. Nejkratší – sprinty – mají najednou – podle trati – 2-3 kola. Nejdelší ze soutěží – např. madison – mají až 50 km, což není nic na délky, které musí cyklisté absolvovat při silničních závodech.

GP Brno v dráhové cyklistice je soutěž, která se poprvé konala v roce 2012. Za myšlenkou akce stojí trenéři klubu Dukla Brno. Dnes je GP Brno oblíbenou soutěží, která láká na start ty nejlepší dráhové cyklisty. Soutěž zahrnuje soutěže jako sprint, keirin, omnium, scratch a závod na 1 km (500 m pro ženy) z pevného startu. Poslední ročník GP Brno se konal ve dnech 18. – 19. června 2022. Naše slévárna měla to potěšení vyrábět sportovní medaile pro závodníky účastnící se cyklistických závodů pořádaných Duklou Brno.

Zkontrolujte také:  Překážkový závod pro děti - sportovní medaile

Medaile na GP Brno v dráhové cyklistice

Medaile připravené naší společností pro závody v dráhové cyklistice – GP Brno – jsou klasické 2D odlitky s jednostranným designem. Vzor na aversu byl přizpůsoben povaze akce, na které se medaile udělovaly. Jeho hlavním prvkem je logo GP Brno. Na vzoru je také silueta dráhového cyklisty v charakteristické sprinterské pozici a nápis ve dvou jazycích – češtině a angličtině.

Medaile byly vyrobeny ve třech barvách odpovídajících umístění na stupních vítězů – zlaté, stříbrné a bronzové. Odstín zvolený naším klientem je antický odstín. Vyznačuje se tím, že po zpracování odlitků se konvexní prvky vzoru třpytí a lesknou, přičemž v prohlubních zůstává tmavší kontrastní vrstva, která zvyšuje čitelnost designu. Hotové sportovní medaile byly zavěšeny na stuhu.
Byla přišita ručně do odlitku ucha. Díky ručnímu šití medaile vždy drží na svém místě a neposouvají se po stuze. To mimo jiné usnadňuje zavěšení medailí na krk hráčů.

Medaile na zákazku pro GP Brno

Medaile pro sportovní soutěže

Naše slévárna se specializuje na výrobu sportovních medailí a jiných uměleckých odlitků – kovové sošky, odznaky, klíčenky, vojenské známky, pamětní medaile, vojenské mince, pamětní mince, řády a vyznamenání. Všechny odlitky MCC Metal Casts jsou jedinečné, připravené od nuly a na přání zákazníka.

Vlastní, vyspělá výrobní linka a zkušený tým nám umožňují poskytovat služby na nejvyšší úrovni. Zákazníci MCC Metal Casts mohou počítat s plnou podporou našich zaměstnanců v každé fázi plnění zakázky. Vysoká flexibilita výroby nám umožňuje přizpůsobit prvky jako je velikost odlitku, jeho tloušťka, barva nebo doplňkové barvy nanášené speciálními smalty dle požadavků. Odlévací vzor lze vytvořit technikou 2D návrhu nebo 3D modelováním s přihlédnutím k libovolným prvkům požadovaným zákazníkem – texty, grafika, čísla, data atd.

Zkontrolujte také:  Medaile pro soutěž v judu v Opavě

Díky logistickému minimu, které je pouze 30 kusů, mohou služby slévárny MCC Metal Casts využívat velcí i menší institucionální či individuální klienti. Čekací doba na odlitky je cca 14 pracovních dnů.

Výroba medailí na míru pro akce GB Brno

MCC Metal Casts – přidejte se k řadám našich klientů!

Vstupem do skupiny klientů MCC Metal Casts se o projekt nemusíte starat. Vyrobíme to zcela zdarma, v souladu s vašimi očekáváními na základě předložených materiálů nebo pokynů. Před zahájením výroby obdržíte projekt s vizualizací, která vám umožní vidět hotový odlitek, abyste měli jistotu, že plně splní vaše očekávání!

Zkušenosti jsme získali realizací tisíců projektů, které ročně dodáváme klientům v Polsku, České republice a po celém světě. Spolupracujeme s mj. Polským Atletickým Svazem, Polským Svazem Kanoistů, Polským Svazem Rychlobruslení a Polským Svazem Plavání. Naše odlitky míří také k zástupcům úřadů, uniformovaných služeb, světa vědy, nevládním a církevním organizacím, sportovním klubům, hudebním kapelám, firmám i individuálním klientům.

Chcete vědět více? Vyhodnoťte svůj nápad na odlitky pomocí jednoduchého formuláře dostupného na webu.

Pokud máte zájem o vlastní medaili, vyplňte nabídkový formulář – ozveme se vám do jednoho pracovního dne.

Více z blogu
Medaile na zákazku pro soutež Jizerská liga
Medaile na zákazku pro akce Bitva Libušín
Výroba medailí na míru pro akce GB Brno
Naše produkce
Složení tří sportovních medailí, vyrobených na míru společností MCC Medals

Športové medaile

Složení tří příležitostných medailí

Pamětní medaile

Složení tří sportovních medailí, vyrobených na míru společností MCC Medals

Výroba medailí na míru