Hokejové medaile pro klub Piráti Chomutov

Hokej je dynamický týmový sport, který se těší velké oblibě za naši jižní hranici. Pro jednoho z českých hokejových klubů – Piráti Chomutov – jsme měli příležitost vyrobit sportovní medaile na memoriál pořádaný začátkem dubna.

Hokejové medaile na míru pro klub Piráti Chomutov

Pokud máte zájem o vlastní medaili, vyplňte nabídkový formulář – ozveme se vám do jednoho pracovního dne.

Piráti Chomutov je český hokejový klub, jehož příběh sahá až do roku 1945. Piráti z Chomutova mají mj. 2 mistrovské tituly 2. ligy a 3 vítězství v 1. lize hokeje. Několikrát se týmu podařilo dostat do nejvyšší příčky turnaje – české extraligy, ale od roku 2019 hrají piráti v zázemí.

Začátkem dubna klub uspořádal dvoudenní soutěž – memoriál Ondřeje Buchtely, mladého hokejisty Piráti Chomutov, který 24.7.2020 zemřel na rakovinu srdce. Memoriál byl plánován již dříve, ale vzhledem k situaci způsobené epidemií koronaviru byla soutěž odložena. Podařilo se jej rozehrát 2. a 3. dubna 2022, ale i tentokrát se to neobešlo bez překážek. Z důvodu ruské agrese na Ukrajině se na turnaji neobjevily ukrajinské týmy pozvané k účasti. To ale pořadatelům nezabránilo v tom, aby doplnili sestavu účastníků z domácích týmů a soutěž odehráli. Kromě hry na památku mladého hráče mohly týmy získat unikátní pamětní sportovní medaile věnované Ondřeji Buchtelovi.

Zkontrolujte také:  Medaile pro hasičskou soutěž „Jizerská liga”

Medaile k memoriálu Ondřeje Buchtely – projekt

Design medailí připravených pro memoriál vycházel z prvků souvisejících se vzpomínaným soutěžícím. Na averzu se objevila jeho silueta v hokejovém oblečení a velké jméno akce. Na reverzu se objevila pouze slova „Zemři a povstaň” – jedno z hesel mladého závodníka. Obdélníkové medaile były vyrobeny ve třech barvách – zlatá, stříbrná, hnědá – v antických odstínech. Jejich použití umožňuje zvýšit čitelnost vzoru a dát mu hloubku. U antických barev po vyleštění, se konvexní plochy mění základní barvou, zatímco v prohlubních zůstává tmavší, kontrastní vrstva. Na zakázkové stuhy byly ručně přišity hotové odlitky. Stuhy byly vyrobeny ve třech barvách odpovídajících barvám medailí. Na jejich povrchu však byl nápis informující o prvním memoriálu a datu konání.

Hokejové medaile z MCC Metal Casts

Naše společnost se specializuje na výrobu sportovních medailí na zakázku. Dodáváme je na různé druhy akcí – hokejové soutěže, pouliční běhy, střelecké závody, atletické závody a další sportovní akce. Kromě medailí jsou v naší nabídce sportovní sošky, pamětní medaile, pamětní mince, řády, vyznamenání, vojenské mince a kovové reklamní pomůcky – odznaky, klíčenky, vojenské známky.

Všechny odlitky vyrábíme od začátku, na zakázku. Vlastní, vyspělá výrobní linka a zkušený tým nám umožňují nabídnout širokou škálu možností personalizace projektů. Zákazníci se mohou rozhodnout pro takové vlastnosti, jako je velikost a tloušťka, tvar a barva odlitků. Neméně důležitá je svoboda, pokud jde o prvky, které budou na vzoru. K vytvoření projektu můžeme použít libovolné texty, čísla a poskytnutou grafiku. Zákazníci MCC Metal Casts se také mohou rozhodnout, zda bude vzor vytvořen ve 2D nebo pomocí 3D modelování.

Zkontrolujte také:  Překážkový závod pro děti - sportovní medaile

Přidáním se ke skupině spokojených zákazníků naší slévárny se můžete spolehnout na plnou podporu v každé fázi zakázky. Naši zaměstnanci Vám pomohou vybrat to nejlepší řešení šité na míru Vašim požadavkům. Zdarma Vám zpracujeme projekt s vizualizací, která Vám umožní vidět hotový odlitek před zahájením výroby. Díky tomu budete mít jistotu, že zakázka plně splní Vaše očekávání.

Výroba medailí pro klub Piráti Chomutov od výrobce MCC Metal Casts

MCC Metal Casts – sportovní partner

Naše společnost každoročně realizuje tisíce projektů pro přední organizátory sportovních akcí v Polsku i v zahraničí. Spolupracujeme mj. s Polským Atletickým Svazem, Polským Svazem Kanoistů, Polským Svazem Rychlobruslení a Polským Svazem Plavání. Naše odlitky se využívají i na jiných menších i větších soutěžích, ale i různých akcích a oslavách.

Kromě širokých možností personalizace zákazníci oceňují naši společnost za profesionalitu a rychlou dobu výroby – již do cca 15 pracovních dnů od momentu stanovení detailů objednávky. Naše výrobní minimum je jen 30 kusů, díky čemuž mohou nabídku MCC Metal Casts využít jak velcí, tak menší zákazníci. Chcete vědět více? Seznamte se s nabídkou dostupnou na webu nebo zhodnoťte svůj nápad na odlitky pomocí jednoduchého oceňovacího formuláře. Kliknutím na tlačítko přejdete na nabídku.

Pokud máte zájem o vlastní medaili, vyplňte nabídkový formulář.

Podívejte se na naše další projekty
Medaile na zákazku pro soutež Jizerská liga
Medaile na zákazku pro akce Bitva Libušín
Výroba medailí na míru pro akce GB Brno
Naše produkce
Složení tří sportovních medailí, vyrobených na míru společností MCC Medals

Športové medaile

Složení tří příležitostných medailí

Pamětní medaile

Složení tří sportovních medailí, vyrobených na míru společností MCC Medals

Výroba medailí na míru