Smaltované medaile k 30. výročí společnosti JV INTERIÉR – PROFESIONÁL

Pamětní medaile dobře poslouží jako suvenýr v mnoha situacích. Skvěle se hodí k významným příležitostem, jako dárek pro výjimečné osobnosti, jako forma připomenutí významných událostí. Společnost JV INTERIÉR – PROFESIONÁL, která letos slaví 30 let od svého založení, se rozhodla sáhnout po smaltovaných pamětních medailích.

Výroba medailí na míru pre JV INTERIÉR - PROFESIONÁL

Pokud máte zájem o vlastní medaili, vyplňte nabídkový formulář – ozveme se vám do jednoho pracovního dne.

JV Interier je česká společnost specializující se na profesionální malířské a tapetářské práce. Společnost má bohaté zkušenosti s průmyslovým nátěrem fasád rodinných domů, dvojdomů a velkých bytových domů specializovanými termálními a fasádními barvami. Jednou z oblastí činnosti JV INTERIÉR – PROFESIONÁLl je také aplikace ochranných nátěrů na střechy, okapy a další stavební dokončovací prvky. Kromě bydlení nabízí společnost své služby také podnikům, pro které provozuje mj. nátěry velkoplošných výrobních hal, skladů apod.

Společnost JV INTERIÉR – PROFESIONÁL byla založena 1. července 1991 Jaroslavem Valáškem a letos slaví 30 let od svého založení. Při této příležitosti se rozhodla připravit smaltované pamětní medaile, jejichž výroba byla pověřena slévárně MCC Metal Casts.

Zkontrolujte také:  Medaile pro hasičskou soutěž „Jizerská liga”

Návrh medailí pro JV INTERIÉR – PROFESIONÁL

Medaile vyrobené pro českou firmu jsou klasické 2D medaile se smaltem. Design vycházel z loga JV INTERIÉR – PROFESIONÁL. Kolem něj byl navržen prostor pro doplnění dalších prvků – nápis „30 LET JV INTERIÉR – PROFESIONÁL“.

Po navržení a odlití byly medaile pokryty zlatou barvou v antickém odstínu. Vyznačuje se tím, že po vyleštění se konvexní prvky třpytí do zlata, přičemž v prohlubních zůstává tmavší, kontrastní vrstva, která zlepšuje čitelnost a dobře zobrazuje vzor. Medaile vyrobené pro JV INTERIÉR – PROFESIONÁL byly kromě základní barvy kovu pokryty dalšími barvami. Byly umístěny ručně do prostorů zahrnutých ve fázi návrhu. Použili jsme speciální, trvanlivé a vnějším vlivům odolné smalty v barvách odpovídajících barvám loga společnosti.

Pamětní medaile na zakázku od MCC Metal Casts

Naše slévárna se specializuje na zakázkovou výrobu odlitků. Realizace, kterou jsme provedli pro JV INTERIÉR – PROFESIONÁL, je jen jedním z příkladů pamětních medailí vyrobených k výročí.

Pokud hledáte výrobce medailí na jakoukoliv akci, přidejte se ke spokojeným zákazníkům slévárny MCC Metal Casts. Svěřením úkolu naší společnosti se můžete spolehnout na produkty nejvyšší kvality, plně přizpůsobené příležitosti, pro kterou mají být připraveny. Všechny produkty MCC Metal Casts jsou vytvářeny od začátku a na zakázku, takže máte zaručenou jedinečnost.

Zkontrolujte také:  Putování Českým rájem - 3D medaile

Vlastní vyspělá výrobní linka a zkušený tým nám umožňují nabídnout velkou svobodu vzhledu objednaných odlitků. Naši klienti se mohou rozhodnout, jak budou vypadat prvky jako:

  • velikost a tloušťka odlitku
  • prvky vzoru – libovolné texty, grafiky a čísla,
  • barvy odlitků – zlatá, stříbrná, bronzová v antickém nebo lesklém odstínu,
  • technika návrhu – 2D nebo 3D
  • další barvy – smaltování
  • personalizace stuh
  • další možnosti – pouzdro, gravírování

Při zahájení spolupráce s naší slévárnou nepotřebujete mít grafické dovednosti – stačí jen nápad. Náš zkušený tým grafiků Vám připraví návrh vzoru podle zaslaných pokynů, přizpůsobí Vámi připravený design nebo připraví vlastní návrh.

Naše výrobní minimum je pouze 30 kusů, ale někdy vyrábíme i menší série na zvláštní objednávku. Díky tomu mohou služeb slévárny MCC Metal Casts využít velcí a malí zákazníci. Hotové odlitky jsme schopni dodat minimálně do 21 pracovních dnů od okamžiku stanovení všech detailů a akceptace bezplatné vizualizace projektu zpracované našimi grafiky.

Medaile na zákazku pre JV INTERIÉR - PROFESIONÁL

MCC Metal Casts- věřili nám nejlepší!

Nejvyšší kvalita výrobků, rychlá doba realizace, nízké výrobní minimum a podpora zúčastněného týmu MCC Medaile v každé fázi zakázky působí, že naše služby využívají zástupci úřadů, uniformovaných služeb, náboženských a skautských organizací, přední pořadatelé sportovních akcí v Polsku, České republice a dalších zemích, sportovní kluby, hudební skupiny, místní i mezinárodní společnosti a individuální klienti.

V naší nabídce najdete kromě pamětních medailí: pamětní mince, kovové odznaky, klíčenky, vojenské známky, řády, vyznamenání, vojenské coiny, sošky a sportovní medaile. Zkušenosti jsme získali realizací milionů odlitků pro tisíce zákazníků z Polska i zahraničí.

Přidejte se k jejich šťastné skupině! Kontaktujte nás pomocí formuláře dostupného na webu.

Pokud máte zájem o vlastní medaili, vyplňte nabídkový formulář – ozveme se vám do jednoho pracovního dne.

Více z blogu
Medaile na zákazku pro soutež Jizerská liga
Medaile na zákazku pro akce Bitva Libušín
Výroba medailí na míru pro akce GB Brno
Naše produkce
Složení tří sportovních medailí, vyrobených na míru společností MCC Medals

Športové medaile

Složení tří příležitostných medailí

Pamětní medaile

Složení tří sportovních medailí, vyrobených na míru společností MCC Medals

Výroba medailí na míru