O MCC Metal Casts

MCC METAL CASTS je výrobní společnost založená v roce 2014. Specializujeme se na umělecké odlévání medailí, mincí, odznaků, klíčenek a sošek.

Naše společnost díky rostoucí popularitě sportovních akcí rychle roste a nyní má už přes 20 zaměstnanců. Každý měsíc zpracováváme stovky zakázek pro naše klienty z celé Evropy, Asie i Ameriky.

Od počátku našeho podnikání jsme už vyrobili víc než 1 500 000 zakázkových uměleckých odlitků. V naší společnosti pracují kromě kvalifikovaného personálu také umělci, kteří navrhují a tvoří jedinečné vzory a designy, oceňované po celém světě.

MCC Metal Casts v číslech

Víc než 1500000

vyrobených kovových odlitků

2500+

zákazníků z celého světa

21 dní

průměrná doba výroby

NAŠI PARTNEŘI:

Polish Canoe Federation
Polish Athletics Federation
Polish Speed Skating Federation

Jsme členem:

PIAP

Posláním Polské komory propagačních produktů je podpora a stimulace rozvoje marketingových produktů a vytváření právních, organizačních a ekonomických podmínek pro efektivní fungování subjektů působících na tomto trhu a v neposlední řadě také podpora aktivit směřujících k popularizaci trhu marketingových produktů v sektoru marketingových aktivit. Certifikát PIAP, který jsme obdrželi v roce 2015, je zárukou vysoké kvality služeb, spolehlivosti a důvěryhodnosti naší společnosti.

NAŠI ZÁKAZNÍCI O NÁS NAPSALI:

S MCC Metal Casts jsme začali spolupracovat při propagaci našeho posledního titulu, World War 3. Když jsme měli v rukou první vzorky, hned nám bylo jasné, že jsme na správné adrese. Od té doby vzniklo hned několik variant identifikačních známek (tzv. psích známek) a odznaků, které jsou mezi hráči na akcích po celém světě ohromně populární.

Naši spolupráci s MCC Metal Casts charakterizuje vysoká kvalita produktů vyráběných s cílem plně uspokojit zákazníka a se zanícením pro projekt. Vřele doporučujeme jejich služby!

Dawid BiegunPR ManagerThe Farm 51

Spolupráce s MCC Metal Casts je čistá radost. Komunikace je bezproblémová a celý proces probíhá špičkovým způsobem. Výsledky spolupráce s MCC Metal Casts jsou vždy plně uspokojivé a naši klienti z celého světa si chválí kvalitu našich odznáčků.

Dawid KurowskiMarketing Assets Producer11 bit studios

Jako přední společnost v organizaci esport turnajů v Polsku a po celém světě můžeme společnost MCC upřímně doporučit jako výrobce kvalitních kovových předmětů, které jsou nedílnou součástí našich akcí. Každoročně svěřujeme společnosti MCC výrobu sběratelských klíčenek a pamětních medailónů pro tisíce našich spokojených fanoušků. Každá zakázka je zpracována v dohodnutém termínu a s nesmírnou obětavostí; navíc jsme velmi příjemně překvapeni tak vysokou úrovní služeb.

Krzysztof KrydaEvent CoordinatorESL

V MCC Metal Casts pro nás vyráběli kovové odznáčky, které byly navzdory své malé velikosti identické s návrhem, byly precizně vyrobené a vypadaly skvěle. Průběh spolupráce byl vynikající a díky zkušenostem a profesionálnímu přístupu byla společnost schopna s námi návrh a projekt rozvíjet od začátku až do konce. Mimo jiné nám doporučili i materiál, z něhož by se odznáčky měly vyrobit, aby logo vypadalo co nejlépe. Odznáčky byly vyrobeny velmi rychle a byly opravdu cenově dostupné. MCC Metal Casts všem doporučujeme!

Kamila DębickaPR ManagerForever Entertainment S.A.

Jsem velmi spokojen s výsledky naší spolupráce s MCC Metal Casts. Odznaky s logem Steel Rats vypadají skvěle a je nutno podotknout, že logotyp je poměrně složitý a jako miniatura nevypadá vždycky dobře. Tentokrát se však díky odbornému poradenství rychle podařilo vybrat správnou technologii a vizualizovat hotový výrobek. Samotná výroba byla rychlá a bez problémů. Velmi doporučujeme!

Michał AzarewiczPR & Marketing ManagerTate Multimedia S.A.

Při pořádání finále Esports Business Cupu jsme chtěli vytvořit pro hráče speciální suvenýr. Oslovili jsme MCC Metal Casts, který pro nás navrhl psí známku a potom ji během pár dní vyrobil.

O stavu zakázky jsme byli pravidelně informováni v každé fázi výrobního procesu. A během několika dnů jsme dostali hotový výrobek. Velmi se nám líbil, stejně jako účastníkům Esports Business Cupu.

Agnieszka BałaMarketing & PR ManagerEsports Business Cup