Jak správně objednávat?

Jsme polská výrobní společnost. Náš výrobní závod v centrální části Polska je plně vybaven a díky tomu umíme vyrobit všechny typy kovových odlitků. Pokud hledáte výrobce kovových odlitků na zakázku, objednávky produktů můžete zasílat e-mailem na mcc@metalcasts.com. Při zadávání objednávky nám prosím poskytněte následující informace:

  • Velikost odlitku

Velikost odlitku přizpůsobujeme klientovi a jeho potřebám. Nevíte, jakou velikost zvolit? Žádný problém! Náš tým vám poradí, jakou velikost by měl požadovaný odlitek mít.

  • Barva odlitku

Základní barvy, v nichž vyrábíme naše produkty, jsou zlato, stříbro a bronz. Tyto barvy jsou dostupné v různých odstínech.

  • Projekt

Pokud projekt nemáte, pošlete nám prosím pokyny a soubory, které nám pomohou vytvořit unikátní design.

  • Fakturační údaje, adresa a datum dodání

Při odesílání objednávky prosím uveďte datum dodání, adresu dodání včetně telefonního čísla (pro kurýra) a fakturační údaje.

Projekt

Jste bez nápadu na design? Žádný problém! Obraťte se na naše designéry, kteří mají spousty nápadů a pomohou vám při rozhodování, co na váš odlitek dát. Náš designérský tým pro vás může připravit unikátní projekt. Nebo si můžete svůj projekt vypracovat sami.

Typy dopravy a jejich cena

Naše produkty (kovové odlitky) zasíláme do Velké Británie a dalších zemí Evropské unie prostřednictvím přepravních společností GLS Polsko, DHL Express (Polsko) Sp. z o.o., DPD a UPS. Pro informace o cenách prosím kontaktujte našeho obchodního zástupce. Standardní doručovací doba je 3-4 dny. Pro leteckou přepravu (1-2 pracovní dny) a zásilky nad 30 kg prosím kontaktujte naše obchodní oddělení (mcc@metalcasts.com).  Cena takové dopravy se stanovuje podle sazeb dopravce.

Platby

Akceptujeme následující způsoby úhrady:

  • Platba předem – je obvyklá v případě nových klientů. Po zadání objednávky vypracuje naše obchodní oddělení zálohovou fakturu s platebními údaji. Výrobní proces začne až po připsání peněz na náš bankovní účet. Po dokončení výroby dostane klient konečnou fakturu. Faktury zasíláme e-mailem na vyžádání klienta.
  • Zálohová platba – v případech, kdy klient není schopen zaplatit celou částu předem, přistupujeme někdy k formě zálohy. Záloha obvykle činí 30% nebo 50% celkové sumy a musí být uhrazena před zahájením výrobního procesu. Termín úhrady zbylé částky je dojednán s klientem individuálně.
  • Bankovní převod s odloženým datem splatnosti – tuto platební metodu používáme po individuální dohodě s klientem. Datum splatnosti závisí především na množství a pravidelném intervalu zadávání zakázek naší společnosti. Každý prodejní doklad vystavený MCC obsahuje přesný název banky a číslo účtu, na který mají být peníze převedeny.
  • PayPal – systém PayPal je jednou z nejbezpečnějších online metod odesílání a přijímání peněz. Zahrnuje nejmodernější systémy a procesy zabezpečující ochranu vašich finančních informací. Pro platby prostřednictvím služby PayPal je potřebné vlastnit kreditní kartu nebo mít dostatek prostředků na účtu v rámci systému PayPal. Platby PayPal používáme při práci s novými i starými klienty.

Kupujte přímo od výrobce

Jsme výrobní společnost s vlastním strojovým parkem. Celá výroba probíhá v našem výrobním závodu v Polsku. Proto mají naše zakázkové kovové odlitky vysokou kvalitu a umíme je dodat ve velmi krátké době – už za 3 týdny! Pomocí tlačítka níže odešlete žádost o cenovou nabídku: