Pamětní mince – specifikace

Při výrobě pamětních mincí používáme v MCC Metal Casts dvě techniky. Pamětní mince mohou být vyrobeny buď odléváním ze slitiny zinku, nebo ražením z mosazi, hliníku nebo mědi. V závislosti na použité technice mohou mít hotové mince velikost od cca 1,5 cm do 5 cm. Odlitky jsou k dispozici v provedení antik – zlato, stříbro a bronz, zatímco ražené mince dodáváme v lesklém provedení. Části mincí mohou být barevně smaltované. Každá mince je vyrobena na základě individuálního 2D nebo 3D návrhu vytvořeného našimi grafiky. Zakázkové pamětní mince jsou ideální volbou, jak si uctít zaměstnance, členy sdružení nebo klienty.  Mohou být použity i při příležitosti výročí nebo k propagaci významného místa.

Typy mincí

Odlévaná mince

Ražená mince

Ukázky odlévaných pamětních mincí MCC Metal Casts:

Ukázky ražených pamětních mincí MCC Metal Casts:

Doplňkové služby

Nabízíme široký sortiment obalů a pouzder na pamětní mince. Na výběr máme pouzdra z plastu, ze dřeva i z textilu v několika různých barvách.

Mince – kupujte přímo od výrobce

Jsme výrobní společnost s vlastním strojovým parkem. Celá výroba probíhá v našem výrobním závodu v Polsku. Proto mají naše zakázkové mince vysokou kvalitu a umíme je dodat ve velmi krátké době – už za 3 týdny! Pomocí tlačítka níže odešlete žádost o cenovou nabídku: