Medaile pro hasičskou soutěž „Jizerská liga”

Hasiči sice denně bojují s požáry a pomáhají v jiných situacích, mají ale napilno i ve svém volném čase. Řada z nich se zaměřuje na zdokonalování své profese a jednou z možností, jak toho dosáhnout, je účast na hasičských soutěžích. Naše slévárna měla možnost připravit sportovní medaile pro účastníky soutěží pořádaných v rámci „Jizerské ligy“.

Jizerská liga - Medaile na míru

Pokud máte zájem o vlastní medaili, vyplňte nabídkový formulář – ozveme se vám do jednoho pracovního dne.

„Jizerská liga” je série hasičských soutěží pořádaných v České republice, které jsou zaměřeny na dobrovolníky hasičského sboru. Soutěž, která je hlavním předmětem soutěže, je tzv. vodní útok, tedy bojové cvičení. Zde se počítá chemie, rychlost, síla a výborná znalost použití hasičské techniky. Cílem týmů složených z dobrovolných hasičů je vytvořit sací vedení, hlavní hadici zakončenou přepážkou a dvě požární hadice, jejichž konce s tryskami by měly sloužit ke srážení terčů. Díky velkoleposti a tempu soutěže je soutěž oblíbená nejen mezi samotnými dobrovolnými hasiči, ale i mezi diváky. Pro hasičskou soutěž „Jizerská liga“ měla naše slévárna to potěšení vyrobit sportovní medaile se stuhou.

„Jizerská liga“ – návrh medaile

Pro hasičskou soutěž jsme připravili jednoduchý, dvourozměrný design medailí. Hlavním prvkem vzoru byly siluety dobrovolných hasičů s rozvinutými hasičskými hadicemi připravenými k „akci“. Scéna zachycená na projektu je jednou z posledních fází soutěže, ve které soutěžili. Vzor obsahoval kromě image hráčů i název soutěžní série „Jizerská liga” a název českého města Bechova, kde se kolo série hrálo.

Zkontrolujte také:  Putování Českým rájem - 3D medaile

Charakteristickým prvkem návrhu byl velký ažur – výřez uvnitř odlitku. Velký prázdný prostor symbolizoval oblohu. Medaile dostaly barvy odpovídající umístěním na stupních vítězů – zlato, stříbro nebo bronz. Barvy na medailích byly antického odstínu, který se vyznačuje tím, že po vyleštění se rovné plochy třpytí hlavní barvou, přičemž v prohlubních zůstává tmavší, kontrastní vrstva patiny, díky které je vzor umístěý na odlitku viditelnější.

Hotové odlitky visely na stuhách, které byly přišity k uším v horní části disků, které byly zahrnuty ve fázi návrhu. Stuhy byly šité ručně, díky tomu se po nich medaile nehýbaly a dobře se prezentovaly při slavnostním dekorování nejlepších hráčů.

Výroba medailí pro akce Jizerská liga

Výroba medailí pro sportovní soutěže

Tisíce realizovaných projektů pro různé sportovní akce, soutěže a další akce, jedinečný design, plné nasazení zaměstnanců a vyspělá vlastní výrobní linka nás řadí mezi přední výrobce uměleckých odlitků v Polsku. Nabízíme medaile na soutěže a další kovové odlitky – pamětní medaile, odznaky s logy, reklamní klíčenky, pamětní mince, vojenské známky, vojenské mince, sošky, řády a vyznamenání. Všechny produkty vyrábíme od začátku, na zakázku a v souladu s očekáváním našich zákazníků.

Náš vlastní výrobní závod v centru Polska vybavený moderním zařízením umožňuje zákazníkům MCC Metal Casts rozhodnout o mnoha různých detailech objednaných odlitků. Mezi prvky, které lze přizpůsobit vlastním požadavkům, patří:

  • velikost odlitků – od cca 1,5 do 10 cm v nejširším místě
  • jejich tloušťka – od 0,2 do 1 cm
  • barva kovu – zlatá, stříbrná, bronzová, v antickém nebo lesklém odstínu
  • libovolné prvky vzoru – texty, grafika, čísla atd.
  • technika návrhu – 2D nebo 3D
  • další barvy nanášené ručně speciálními smalty
  • doplňky – personalizované stuhy, gravírování, balení do elegantního pouzdra atd.

Vyberte si ověřenou nabídku, přidejte se ke skupině spokojených zákazníků MCC Metal Casts a svěřte nám realizaci svého nápadu na odlitky!

Zkontrolujte také:  Medaile pro soutěž v judu v Opavě

Díky spolupráci s MCC Metal Casts můžete počítat s podporou našich zaměstnanců v každé fázi zakázky. Na základě zaslaných pokynů, materiálů nebo samotných návrhů připravíme přesnou nabídku, která se bude shodovat s vašimi požadavky. Pokud přistoupíte na prezentované podmínky, naši grafici Vám zdarma vytvoří návrh odlitku spolu s vizualizací, která Vám umožní vidět hotový výrobek před zahájením realizace. Díky tomu budete mít jistotu, že objednané odlitky plně splní vaše očekávání. Teprve když přijmete všechny prvky objednávky, půjde ona do výroby.

Vlastní výrobní linka nám umožňuje zhotovovat odlitky rychle – již od 21 dnů – bez ohledu na velikost zakázky. Naše minimální produkce je pouze 30 kusů, díky čemuž mohou služby MCC Metal Casts využít jak větší, tak menší zákazníci.

Medaile na zákazku pro soutež Jizerská liga

Slévárna MCC Metal Casts

Naše společnost se specializuje na výrobu uměleckých odlitků. Každý rok míří tisíce našich projektů na akce pořádané v Polsku, České republice a dalších zemích. Spolupracujeme s předními organizátory sportovních akcí – včetně Polského Atletického Svazu, Polského Svazu Kanoistů, Polského Svazu Plavání, předních sportovních klubů a zástupců dalších odvětví. Přidejte se ke skupině spokojených zákazníků MCC Metal Casts! Vyhodnoťte svou objednávku pomocí jednoduchého formuláře dostupného na webu.

Pokud máte zájem o vlastní medaili, vyplňte nabídkový formulář – ozveme se vám do jednoho pracovního dne.

Více z blogu
Medaile na zákazku pro soutež Jizerská liga
Medaile na zákazku pro akce Bitva Libušín
Výroba medailí na míru pro akce GB Brno
Naše produkce
Složení tří sportovních medailí, vyrobených na míru společností MCC Medals

Športové medaile

Složení tří příležitostných medailí

Pamětní medaile

Složení tří sportovních medailí, vyrobených na míru společností MCC Medals

Výroba medailí na míru