MCC Metal Casts - custom statuettes producer

Sošky – specifikace

Sošky MCC Metal Casts odléváme ze slitiny zinku ve velikostech od cca 4 cm do cca 11 cm a tloušťky od 3 mm do 1 cm. Sošky a figurky vyrábíme ve třech základních provedeních Antik: zlato, stříbro a bronz. Části sošek mohou být dobarveny různými odstíny smaltu.

Každá soška je vyrobena na základě individuálního 2D nebo 3D návrhu vytvořeného našimi grafiky. Sošky jsou připevněny ke kameni nebo k podstavci z jiných materiálů. Při objednání sošky od MCC Metal Casts si můžete být jisti, že každý design bude jedinečný a výjimečný.

Výroba sošky

Tři kroky k vytvoření jedinečných ocenění

Krok 1: Naši grafici vám pomohou vytvořit unikátní design sošky. Můžeme přidat i grafické prvky a text. Odlitek může mít jakýkoliv tvar vyrobený 2D nebo 3D technikou.

Krok 2: Vyberte si podstavec vaší sošky. Můžete si vybrat z naší standardní nabídky, nebo se obrátit se speciálními požadavky na naše zástupce.

Krok 3: Doplňte sošku gravírovanou destičkou, kam můžete nechat vyrýt osobní věnování nebo informace týkající se příležitosti, při níž sošku prezentujete.

Galerie:

Sošky – kupujte přímo od výrobce

Jsme výrobní společnost s vlastním strojovým parkem. Celá výroba probíhá v našem výrobním závodu v Polsku. Proto mají naše zakázkové sošky vysokou kvalitu a umíme je dodat ve velmi krátké době – už za 3 týdny! Pomocí tlačítka níže odešlete žádost o cenovou nabídku: