MCC Metal Casts - lapel pins producer

Zakázkové odznaky – specifikace

Odznaky MCC Metal Casts jsou odlévané ze slitiny zinku. Velikost odznaků se pohybuje od 1 cm do 5 cm. Odznaky jsou k dispozici v provedení antik nebo lesk, ve třech povrchových úpravách: zlato, stříbro a bronz.  Části odznaků mohou být barevně smaltované.

Každý odznak je vyrobený na základě individuálního 2D nebo 3D návrhu vytvořeného našimi grafiky. Při objednání odznaků MCC Metal Casts si můžete být jisti, že každý design bude jedinečný a výjimečný. Odznaky mohou skvěle posloužit jako dárek propagující společnost, sportovní klub či sdružení, nebo jako suvenýr na památku místa nebo události.

TYPY ODZNAKŮ

Klasické odznaky

Všechny tvary v jednobarevné metalické úpravě.

Smaltované odznaky

Odlévané kovové odznaky barevně smaltované.

3D odznaky s nálepkou

Kovové odznaky s barevnými 3D nálepkami.

UKÁZKY KLOPOVÝCH ODZNAKŮ MCC METAL CASTS:

Klasické odznaky

Klasické odznaky jsou řešením pro lidi, kteří ocení jemnou eleganci. Zakázkové odznaky s metalickou barvou zdůrazňují charakter tradičních společností a organizací. Kovové odznaky ve své klasické podobě skvěle vypadají na formálním oblečení, například v klopě obleku.

 

Smaltované odznaky

Smaltované kovové odznaky jsou řešením pro společnosti, které mají barevná loga. Díky použití speciálních smaltů jsme schopni nabarvit odznaky různými barvami podle zadání. Díky tomu jsou odznaky viditelnější a přitahují více pozornosti. Smaltované odznaky jsou nejčastější volbou pro velké události, jako jsou veletrhy.

 

3D odznaky s nálepkou

Odznaky s 3D nálepkou doporučujeme zejména těm, kteří kladou důraz na malé detailní prvky loga nebo na informace, které nelze reprodukovat v odlitku. Kovové odznaky s trojrozměrnou nálepkou jsou v těchto případech tím nejlepším řešením.

 

Doplňkové služby

Karty na odznaky s potiskem

Karty s potiskem od MCC Metal Casts jsou plně přizpůsobitelné karty, které lze přiložit k objednaným klopovým odznakům. Karty lze potisknout na obou stranách.

Toto řešení je připraveno pro zákazníky, kteří si chtějí objednat klopové odznaky pro zvláštní příležitosti. Chcete-li objednat karty s potiskem, požádejte o ně náš zákaznický servis.

Pouzdra na klopové odznaky

Na vyžádání je možné uložit kovové odznaky od MCC Metal Casts do dekorativního pouzdra.

Pouzdro je řešením, které nabízíme především zákazníkům, jejichž odznaky mají být dárkem pro důležité osobnosti nebo jako památka na významnou událost.

Pokud chcete objednané odznaky uložit do dekorativního pouzdra, kontaktujte se svým požadavkem naše zástupce.

Klopové odznaky – kupujte přímo od výrobce

Jsme výrobní společnost s vlastním strojovým parkem. Celá výroba probíhá v našem výrobním závodu v Polsku. Proto mají naše zakázkové klopové odznaky vysokou kvalitu a umíme je dodat ve velmi krátké době – už za 3 týdny! Pomocí tlačítka níže odešlete žádost o cenovou nabídku: