Putování Českým rájem – 3D medaile

Virtuální běhy jsou stále populárnější. Pandemická realita podpořila rozvoj tohoto typu akce, ale svoboda účasti, volnost trasy a čas na její překonání způsobily, že zájem o virtuální běhy i přes zrušení omezení nepolevuje. Jednou z realizací souvisejících s virtuálními soutěžemi, které máme na kontě, jsou medaile pro akci „Putování Českým rájem” vyrobené pro jednoho z klientů z České republiky.

Putování Českým rájem - 3D medaile na míru

Pokud máte zájem o vlastní medaili, vyplňte nabídkový formulář – ozveme se vám do jednoho pracovního dne.

Český ráj je turistický region České republiky ležící severovýchodně od hlavního města Prahy. Oblast je bohatá na různé turistické atrakce – skály, přírodní útvary, skalní města, hrady, zámky. Ačkoli je obtížné definovat přesné hranice, bylo přijato, že celková plocha regionu je asi 1000-1400 km2. Část Českého ráje je také nejstarší chráněnou krajinnou oblastí v zemi – v roce 1955 zabírala 95 km2, v roce 2002 byla rozšířena na 181,5 km2.

Putování Českým rájem je akce zaměřená na obyvatele České republiky, jejímž cílem je přiblížit jim tuto unikátní oblast. V rámci virtuální zábavy musí její účastníci zdolat trasu o určité délce. Díky speciálně připravené aplikaci to zvládnou po celý rok, aniž by museli navštívit Český ráj.

Registrací své fyzické aktivity pomocí oblíbených aplikací a gadgetů to mohou provádět v čase a na místě, které jim vyhovuje. Překonané kilometry se zobrazují v aplikaci a její uživatelé dostávají panoramické fotky tras v Českém ráji. Díky tomuto řešení se mohou přesunout na dané místo a seznámit se s výhledy, turistickými a přírodními zajímavostmi oblasti.

Zkontrolujte také:  Medaile pro hasičskou soutěž „Jizerská liga”

Pro účastníky zábavy připravili organizátoři „Putování Českým rájem“ i mnoho dalších atrakcí motivujících k aktivitě. Každý měsíc mohou získat atraktivní ceny a pro ty, kteří absolvují zvolenou trasu o určité délce, jsou připraveny také unikátní trojrozměrné medaile. Jejich realizace byla svěřena naší slévárně.

3D medaile na zákazku pro akce Putování Českým rájem

Návrh medailí pro virtuální Putování Českým rájem

Medaile připravené pro našeho klienta z České republiky jsou pevné kovové odlitky o tloušťce cca 4 mm. Jejich tvar se liší od tradičních disků a má podobu čtverce se zaoblenými rohy. Na averzu medaile je trojrozměrný vzor vycházející z charakteristických prvků Českého ráje – skalní útvary, věže a hrady i nápis „Putování Českým rájem”. Na reverzu je mapa oblasti s vyznačenými orientačními body, její název a trojrozměrný obraz jedné z nejmocnějších gotických tvrzí v severních Čechách – hradu Kost.

Design medailí byl vymodelován trojrozměrně. Použití této techniky umožňuje vytvářet vzory bohaté na detaily, obsahující mnoho drobných detailů, připomínajících spíše reliéf než jednoduchá klasická 2D medaile. Hloubka provedení byla umocněna tím, že medaile získaly stříbrnou barvu v antickém odstínu. Vyznačuje se tím, že po vybroušení konvexní plochy odlitku září stříbrnou barvou, přičemž v prohlubních zůstává tmavší, kontrastující vrstva. Barevný výběr v antických odstínech je perfektní jak pro 3D medaile, tak pro klasické dvourozměrné medaile.

Zkontrolujte také:  Smaltované medaile k 30. výročí společnosti JV INTERIÉR – PROFESIONÁL

Hotové odlitky byly přišity na stuhy na zakázku. Na jejich povrchu je logo pořadatele virtuálního „Putování Českým rájem“. Aby byla zajištěna nejvyšší kvalita šití a medaile držely na svém místě, byly k nim všechny stuhy přišity ručně.

Výroba 3D medailí pro akce Putování Českým rájem

MCC Metal Casts – výrobce sportovních medailí

Naše slévárna se specializuje na výrobu sportovních medailí. Ročně realizujeme tisíce projektů pro klienty z celého světa. Kromě medailí jsou v naší nabídce také sportovní sošky, pamětní medaile, pamětní mince, řády, vyznamenání, vojenské mince a kovové reklamní pomůcky – odznaky, klíčenky, vojenské známky.

Všechny projekty děláme od začátku, na zakázku. Zákazníci MCC Medals mají možnost využít mnoho možností jejich personalizace, díky nimž je každý odlitek plně přizpůsoben jejich požadavkům a jedinečný. Paleta možností zahrnuje přizpůsobení prvků, jako jsou:
• velikost odlitku
• jeho tvar
• vzor a prvky, které jej tvoří
• barvy kovů
• další barvy aplikované pomocí smaltu
• technika návrhu vzoru (3D nebo 2D)
• standardní nebo personalizovaná stuha
• doplňkové služby (např. gravírování, balení do pouzder).

Objednávky medailí a jiných odlitků realizujeme již od 30 kusů, díky čemuž mohou naše služby využít velcí i malí pořadatelé akcí.

Zákazníci MCC Metal Casts se mohou spolehnout na podporu našich zaměstnanců v každé fázi plnění objednávky. Pomůžeme Vám vybrat nejlepší řešení přizpůsobené konkrétním potřebám, příležitostem nebo událostem. Před zahájením výroby Vám také zcela zdarma připravíme návrh vzoru spolu s jeho vizualizací, která Vám umožní vidět hotový výrobek.

Chcete vědět více? Seznamte se s naší nabídkou dostupnou na webových stránkách nebo nás kontaktujte pomocí jednoduchého formuláře pro ocenění.

Pokud máte zájem o vlastní medaili, vyplňte nabídkový formulář.

Podívejte se na naše další projekty
Medaile na zákazku pro soutež Jizerská liga
Medaile na zákazku pro akce Bitva Libušín
Výroba medailí na míru pro akce GB Brno
Naše produkce
Složení tří sportovních medailí, vyrobených na míru společností MCC Medals

Športové medaile

Složení tří příležitostných medailí

Pamětní medaile

Složení tří sportovních medailí, vyrobených na míru společností MCC Medals

Výroba medailí na míru