Co děláme?

  Vyrábíme sběratelské předměty pro herní průmysl. Pomůžeme vám vybrat prvky nejvhodnější pro vaši hru, studio nebo služby nabízené vaší společností a kompletně je vyrobíme.

  Naše realizace:

  Takhle pracujeme

  Krok 1: Konzultace

  Pomůžeme vám vybrat ta nejlepší řešení šitá na míru vašim požadavkům a potřebám vašich zákazníků

  Krok 2: Návrh

  Navrhneme předměty podle vašich pokynů a materiálů

  Krok 3: Výroba

  Vyrobíme a dodáme unikátní sběratelské předměty kamkoliv na světě. Rychle a bez problémů!

   Podívejte se, co o nás řekli naši klienti:

   S MCC Metal Casts jsme začali spolupracovat při propagaci našeho posledního titulu, World War 3. Jakmile jsme měli v rukou první vzorky, hned nám bylo jasné, že jsme na správné adrese. Od té doby vzniklo hned několik variant identifikačních známek (tzv. psích známek) a odznaků, které jsou mezi hráči na akcích po celém světě ohromně populární.
   Naši spolupráci s MCC Metal Casts charakterizuje vysoká kvalita produktů vyráběných s cílem plně uspokojit zákazníka a se zanícením pro projekt. Vřele doporučujeme jejich služby!

   Spolupráce s MCC Metal Casts je čistá radost. Komunikace je bezproblémová a celý proces probíhá špičkovým způsobem. Výsledky spolupráce s MCC Metal Casts jsou vždy plně uspokojivé a naši klienti z celého světa si chválí kvalitu našich odznáčků.

   Jako přední společnost v organizaci esport turnajů v Polsku a po celém světě můžeme společnost MCC upřímně doporučit jako výrobce kvalitních kovových drobností, které jsou nedílnou součástí našich akcí. Každoročně svěřujeme společnosti MCC výrobu sběratelských klíčenek a pamětních medailónů pro tisíce našich spokojených fanoušků. Každá zakázka je zpracována v dohodnutém termínu a s nesmírnou obětavostí; navíc jsme velmi příjemně překvapeni tak vysokou úrovní služeb.

   V MCC Metal Casts pro nás vyráběli kovové odznáčky, které byly navzdory své malé velikosti identické s návrhem, byly precizně vyrobené a vypadaly skvěle. Průběh spolupráce byl vynikající a díky zkušenostem a profesionálnímu přístupu byla společnost schopna s námi návrh a projekt rozvíjet od začátku až do konce. Mimo jiné nám doporučili i materiál, z něhož by se odznáčky měly vyrobit, aby logo vypadalo co nejlépe. Odznáčky byly vyrobeny velmi rychle a byly opravdu cenově dostupné. MCC Metal Casts všem doporučujeme!

   Jsem velmi spokojen s výsledky naší spolupráce s MCC Metal Casts. Odznaky s logem Steel Rats vypadají skvěle a je nutno podotknout, že logotyp je poměrně složitý a jako miniatura nevypadá vždycky dobře. Tentokrát se však díky odbornému poradenství rychle podařilo vybrat správnou technologii a vizualizovat hotový výrobek. Samotná výroba byla rychlá a bez problémů. Velmi doporučujeme!

   Při pořádání finále Esports Business Cupu jsme chtěli vytvořit pro hráče speciální suvenýr. Oslovili jsme MCC Metal Casts, který pro nás navrhl psí známku a potom ji během pár dní vyrobil.

   O stavu zakázky jsme byli pravidelně informováni v každé fázi výrobního procesu. A během několika dnů jsme dostali hotový výrobek. Velmi se nám líbil, stejně jako účastníkům Esports Business Cupu.

   Kontaktujte nás, pomůžeme vám vybrat nejlepší řešení pro vaši společnost

   Napište nám

   Bart Platek

   Bart Platek

   Account manager

   Pošlete mi zprávu prostřednictvím formuláře. Pomůžu vám vybrat to nejlepší řešení pro vás a vaši společnost!

   Napište mi: mcc@metalcasts.com

   © Copyright - MCC